B Formand LL
Anette Laursen
Beskrivelse
8000 Østjylland
Lokalformand og Landsformand
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Anette Berg Laursen
Lokalformand, Landsformand og Projekt 1
8230 Åbyhøj
mobil: 2323 9576 
Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
B Kasserer LL
Pia Andersen
Beskrivelse
1000 Landsledelsen
Landskasserer

Pia Asbjørn Andersen
Landskasserer (fra 2019)
8600 Silkeborg
mobil: 2441 0195

Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.

Se hele beskrivelsen
B LandsLedelsen LL
1000 Landsledelsen Danmark
Beskrivelse

1000 Landsledelsen 2019/ Landsstyregruppen 2020
Koordinationsgruppe ØST og VEST

Kontakt email: info@virksommekvinder.dk
Landsledelsen er et arbejdende folkefærd.
De træffes bedst ved at sende en mail (evt. sms), der besvares hurtigst muligt.

Adr.: Hjemmehørende hos den siddende Landsformand og Landskasserer
CVR nr. 81971218
Sparekassen Kronjyden, Silkeborg afd.

Landsledelsen 2019 - Landsstyregruppen:
Landsformand Anette Berg Laursen, Østjylland - VEST
Landskasserer Pia Andersen, Østjylland (fra 06.09.2019) - VEST
Landsnæstformand Dorthe Hansen, Sjælland - ØST
LL-medlem Medlemsservice Bente Svendsen, København - ØST
LL-medlem Web-redaktør Susan Baerens, København - DK 

Se hele beskrivelsen
Birgitte Viereck
Beskrivelse
1000 Landsforeningen
Nyhedsbrev-redaktør 

Birgitte Andrea Viereck 
Nyhedsbrev-redaktør 
6100 Haderslev
mobil: 4062 7092
e-mail: birgitte.viereck@gmail.com 

Se hele beskrivelsen
Bente Margrethe Svendsen
Beskrivelse
3000 København og Omegn 
Lokalformand, Landsledelsesmedlem og Medlemsservice 
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Bente Margrethe Svendsen
Lokalformand og Projekt 1
2300 København S
mobil: 2225 6190
e-mail: bente@bsas.dk 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Susan Baerens
Beskrivelse
3000 København og Omegn
Lokal- & LL-medlem og web
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Susan Baerens
Lokalbestyrelsen og Projekt 1
2730 Herlev
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vibeke Broman
Beskrivelse
1000 Landsledelsen ad hoc
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Vibeke Broman 
Medlem og Projekt 1
2300 København S 
mobil: -
e-mail: v.broman@teliamail.dk 

Se hele beskrivelsen
Dorthe Hansen
Beskrivelse
4000 Sjælland og øerne
Lokalformand 

Dorthe Hansen
Lokalformand
4750 Lundby
mobil: 50501428

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ann H. Frederiksen
Beskrivelse
1000 Landsledelsen ad hoc
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Ann H. Frederiksen 
Medlem og Projekt 1 
5450 Otterup   
mobil: 
email: 

Se hele beskrivelsen
Anette Laursen
Beskrivelse
8000 Østjylland
Lokalformand og Landsformand
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Anette Berg Laursen
Lokalformand, Landsformand og Projekt 1
8230 Åbyhøj
mobil: 2323 9576 
Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Pia Andersen
Beskrivelse
1000 Landsledelsen
Landskasserer

Pia Asbjørn Andersen
Landskasserer (fra 2019)
8600 Silkeborg
mobil: 2441 0195

Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.

Se hele beskrivelsen
Helene Andersen Hartvig
Beskrivelse
1000 Landsforeningen 
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Helene Hartvig
Konsulent for Projekt 1 
8783 Hornsyld 
mobil: 
email:  

Se hele beskrivelsen
T Netgruppe Lokalt
1000 Lokalbestyrelse Danmark
Beskrivelse

1000 Landsforening 
Lokalafd. / Netværksgrupper i DK - rul ned 


1000 Landsplan - Landsforening DK
3000 København og Omegn - ØST
3700 Bornholm - ØST
4000 Sjælland - ØST
5000 Fyn - ØST/ VEST
6100 Sønderjylland - VEST
6700 Sydvestjylland - VEST
7100 Vejle og Opland - VEST
7700 Nordvestjylland - VEST
8000 Østjylland - VEST
9000 Nordjylland - VEST  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
3000 København og Om Lokalbestyrelse
Beskrivelse

3000 København og Omegn 
Netværksgruppen 3000 omfatter bl.a.: 
Greve, Roskilde, Frederikssund, Frederiksværk, Hillerød, Hundested, Gilleleje, Helsingør, Humlebæk, Storkøbenhavn incl. København, Frederiksberg og Amager 


Lokalbestyrelse pr. 2018 
Lokalbest. formand Bente Svendsen
Lokalbest. kasserer Inge Andersen 
Lokalbest. næstformand Marion Pedersen
Lokalbest. medlem Susan Baerens
Lokalbest. suppleant Susan Meincke

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bente Margrethe Svendsen
Beskrivelse
3000 København og Omegn 
Lokalformand, Landsledelsesmedlem og Medlemsservice 
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Bente Margrethe Svendsen
Lokalformand og Projekt 1
2300 København S
mobil: 2225 6190
e-mail: bente@bsas.dk 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Inge Andersen
Beskrivelse
3000 København og Omegn
Lokalkasserer 

Inge Andersen
Lokalkasserer
3550 Slangerup
mobil:2123 5026

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marion Pedersen
Beskrivelse
3000 København og Omegn
Lokalnæstformand og festudvalg 

Marion Pedersen
Lokalnæstformand og Projekt 1
2300 København Syd
mobil:30218990

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Susan Meincke
Beskrivelse
3000 København og Omegn
Lokalbestyrelses-suppleant 

Susan Føbe Daniella Beck Meincke
Lokalsuppleant
2300 København S
Tlf: 4033 3035

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Susan Baerens
Beskrivelse
3000 København og Omegn
Lokal- & LL-medlem og web
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Susan Baerens
Lokalbestyrelsen og Projekt 1
2730 Herlev
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Vis hold
3700 Bornholm Lokalbestyrelse
Beskrivelse

3700 Bornholm 
Netværksgruppen 3700 omfatter bl.a.: 
Rønne, Allinge (Begivenheder, se Kbh. og på Landsplan) 


Lokalbestyrelsen (kontakt pt. Kbh) 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
4000 Sjælland Lokalbestyrelse
Beskrivelse

4000 Sjælland og øerne 
Netværksgruppen 4000 omfatter bl.a.: 
Vordingborg, Næstved, Slagelse, Sorø, Kalundborg, Vig, Nykøbing S, Holbæk, Køge, Ringsted, Rødvig, Faxe, Præstø, Stege, Nykøbing F, Maribo, Rødbyhavn, Nakskov 


Lokalbestyrelsen pr. 2018 
Lokalbest. formand Dorthe Hansen
Lokalbest. kasserer Vika Bæch-Laursen
Lokalbest. medlem Anette Hald Sunke 
Lokalbest. medlem Bente Stavnskær 
Lokalbest. sekretær Majbritt Kehling Essen 
Lokalbest. suppleant Ida Andersen 
Lokalbest. suppleant Lene Jørgensen  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dorthe Hansen
Beskrivelse
4000 Sjælland og øerne
Lokalformand 

Dorthe Hansen
Lokalformand
4750 Lundby
mobil: 50501428

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vika Bæch-Laursen
Beskrivelse
4000 Sjælland
Lokalkasserer 

Vika Bæch-Laursen
Lokalkasserer
4450 Jyderup
mobil: 23712399 - 24259817  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Majbritt Kehling Essendrop
Beskrivelse
4000 Sjælland
Lokalsekretær 

Majbritt Kehling Essen
Lokalsekretær
4690 Haslev
mobil: 2033 2245

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anette Sunke
Beskrivelse
4000 Sjælland
Lokalbestyrelsesmedlem

Anette Hald Sunke
Lokalbestyrelsemedlem
4300 Holbæk
Tlf: 5944 6444

 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bente Stavnskær
Beskrivelse
4000 Sjælland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Bente Stavnskær
Lokalbestyrelsemedlem
4400 Kalundborg
mobil/ tlf: 5950 0440

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ida Andersen
Beskrivelse
4000 Sjælland
Lokalsuppleant

Ida Andersen
Lokalsuppleant 
V. Egesborg, 4700 Næstved
mobil: 2598 0270

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lene Jørgensen
Beskrivelse
4000 Sjælland
Lokalsuppleant 

Lene Jørgensen
Lokalsuppleant
Kvarmløse, 4340 Tølløse
mobil: 4042 4040

Se hele beskrivelsen
Vis hold
5000 Fyn Lokalbestyrelse
Beskrivelse

5000 Fyn og øer 
Netværksgruppen 5000 omfatter bl.a.: 
Odense, Nyborg, Svendborg, Faaborg, Assens, Middelfart, Langeland, Ærøskøbing 


Lokalbestyrelsen pr. 2018 
Lokalbest. formand Doris Krarup Mogensen
Lokalbest. kasserer Anette Thrane
Lokalbest. medlem Marianne Jensen
Lokalbest. medlem Toni Rosenkilde Clausen 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Doris Krarup Mogensen
Beskrivelse
5000 Fyn
Lokalformand 

Doris Marie Krarup Mogensen
Lokalformand
5474 Veflinge 
mobil: -
e-mail: doris@pdkm.dk

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anette Thrane
Beskrivelse
5000 Fyn
Lokalkasserer 

Anette Thrane
Lokalkasserer
5000 Odense C 
mobil: - 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marianne Jensen
Beskrivelse
5000 Fyn
Lokalbestyrelsesmedlem 

Marianne Jensen
Lokalbestyrelsemedlem
5750 Ringe
mobil: 2045 1330  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Toni Clausen
Beskrivelse
5000 Fyn 
Lokalbestyrelsemedlem 

Toni Rosenkilde Clausen
Lokalbestyrelsemedlem
5471 Søndersø
mobil: 2048 1187  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
6100 Sønderjylland Lokalbestyrelse
Beskrivelse

6100 Sønderjylland 
Netværksgruppen 6100 omfatter bl.a.: 
Tønder, Skærbæk, Ribe, Vejen, Kolding, Haderslev, Aabenraa, Sønderborg 


Lokalbestyrelsen pr. 2018 
Lokalbest. formand Lene Duholm Nielsen
Lokalbest. kasserer Birthe Marie Jensen
Lokalbest. næstformand Dorthe Holm-Nielsen 
Lokalbest. medlem Brigitte Bruhn Malle 
Lokalbest. suppleant Birthe Hinrichsen 
Lokalbest. suppleant Dorit Hansen  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lene Duholm Nielsen
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalformand og Studierejseleder

Lene Duholm Nielsen
Lokalformand
Skodborg, 6630 Rødding
mobil: 4052 4040  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Birthe Marie Jensen
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalkasserer 

Birthe Marie Jensen
Lokalkasserer
6500 Vojens
mobil: 2627 1693

Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt - primært fredage. 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dorthe Holm-Nielsen
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalnæstformand 

Dorthe Holm-Nielsen
Lokalnæstformand
6100, Haderslev
mobil: 2024 8766  
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Brigitte Bruhn Malle
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Brigitte Bruhn Malle
Lokalbestyrelsemedlem
6100 Haderslev
mobil:2227 3334
e-mail: malle@e-malle.dk 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Pia Würtz
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Pia Würtz
Lokalbestyrelsemedlem
6500 Vojens
mobil:
2068 1216

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ann Jessen Nielsen
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalsuppleant 

Ann Jessen Nielsen
Lokalsuppleant
6100 Haderslev
mobil: 61356824

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Dorit Hansen
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalsuppleant 

Dorit Hansen
Lokalsuppleant
Langkær 29, 6100, Haderslev
mobil: 2024 8773

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Henny Borg Nicolaisen
Beskrivelse
6100 Sønderjylland
Lokalsuppleant 

Henny Borg Nicolaisen
Lokalsuppleant
6100 Haderslev
mobil: 2146 5125

Se hele beskrivelsen
Vis hold
6700 Sydvestjylland Lokalbestyrelse
Beskrivelse

6700 Sydvestjylland 
Netværksgruppen 6700 omfatter bl.a.: 
Esbjerg, Varde, Fanø 


Lokalbestyrelsen pr. 2018 
Lokalbest. formand Laila Haahr Hansen 
Lokalbest. kasserer Ellen Marie Jørgensen 
Lokalbest. næstformand Elisabeth Mols Lynge Weber 
Lokalbest. medlem Merete Jensen 
Lokalbest. medlem Kelly Søkilde Møller 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Laila Haahr Hansen
Beskrivelse
6700 Sydvestjylland
Lokalformand 

Laila Haahr Hansen
Lokalformand
6705 Esbjerg Ø
mobil: 28454087

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ellen Jørgensen
Beskrivelse
6700 Sydvestjylland
Lokalkasserer 

Ellen Marie Jørgensen
Lokalkasserer
Navervej 5, 6800, Varde
mobil: 21772297

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Elisabeth Weber
Beskrivelse
6700 Sydvestjylland
Lokalnæstformand 

Elisabeth Mols Lynge Weber
Lokalnæstformand
6710 Esbjerg V.
mobil: 2344 4303

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kelly Søkilde Møller
Beskrivelse
6700 Sydvestjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Kelly Søkilde Møller
Lokalbestyrelsemedlem
6720 Fanø
mobil: 21225687

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Merete Jensen
Beskrivelse
6700 Sydvestjylland 
Lokalbestyrelsesmedlem 

Merete Jensen
Lokalbestyrelsemedlem
6705 Esbjerg Ø 
mobil: - 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
7100 Vejle og Opland Lokalbestyrelse
Beskrivelse

7100 Vejle og Opland 
Netværksgruppen 7100 omfatter bl.a.: 
Vejle, Fredericia, Billund, Grindsted  


Lokalbestyrelsen pr. 2018 
Lokalbest. formand Hanne Lund
Lokalbest. kasserer Diana Aarup
Lokalbest. næstformand Marianne Nikolajsen
Lokalbest. medlem Helle Johansen
Lokalbest. medlem Vivi Stokkendal
Lokalbest. medlem Hanne Lore Storm-Stender
Lokalbest. medlem Lena Hesel
Lokalbest. suppleant Gitte Egede Clausen
Lokalrev. Hanne Frydensbjerg Lomholt 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hanne Lund
Beskrivelse
7100 Vejle og Opland
Lokalformand 

Hanne Lund
Lokalformand
7323 Give
mobil: - 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Diana Aarup
Beskrivelse
7100 Vejle og Opland
Lokalkasserer 

Diana Aarup
Lokalkasserer
7100 Vejle
mobil: 4053 8121
e-mail: morten@tshs.dk 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marianne Nikolajsen
Beskrivelse
7100 Vejle og Opland
Lokalnæstformand 

Marianne Nikolajsen
Lokalnæstformand
7100 Vejle 
mobil: -  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Helle Johansen
Beskrivelse
7100 Vejle og Opland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Helle Johansen
Lokalbestyrelsemedlem 
6040 Egtved 
mobil:  -

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vivi Mulvad Stokkendal
Beskrivelse
7100 Vejle og Opland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Vivi Stokkendal
Lokalbestyrelsemedlem 
7100 Vejle
mobil: -  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Gitte Egede Clausen
Beskrivelse
7100 Vejle og Opland
Lokalsuppleant 

Gitte Egede Clausen
Lokalsuppleant
8722 Hedensted
mobil:40868722

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hanne Storm-Stender
Beskrivelse
7100 Vejle og Opland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Hanne Lore Storm-Stender
Lokalbestyrelsemedlem
7100 Vejle
mobil: 2544 4500 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
7400 Herning og Omeg Lokalbestyrelse
Beskrivelse

7400 Herning og Omegn 
Netværksgruppen 7400 omfatter bl.a.: 
Herning, Brande, Skjern, Ringkøbing 


Lokalbestyrelsen pr. 2018 
Lokalbest. formand Ida Obel Utoft 
lokalbest. kasserer Bente Marie Hansen 
Lokalbest. næstformand Hanne Damgaard Hald 
Lokalbest. medlem Helle Kaas 
Lokalbest. sekretær Birgit Lillelund  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ida Obel Utoft
Beskrivelse
7400 Herning og Omegn
Lokalformand 

Ida Obel Utoft
Lokalformand
7330 Brande
mobil: 22265577

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bente Marie Hansen
Beskrivelse
7400 Herning og Omegn
Lokalkasserer 

Bente Marie Hansen
Lokalkasserer
7400 Herning 
mobil: 4015 1166

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hanne Hald
Beskrivelse
7400 Herning og Omegn
Lokalnæstformand 

Hanne Damgaard Hald
Lokalnæstformand
7330 Brande
mobil: 4030 9001  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Helle Kaas
Beskrivelse
7400 Herning og Omegn
Lokalbestyrelsesmedlem 

Helle Kaas
Lokalbestyrelsesmedlem
7400 Herning
mobil: 2938 6890 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Birgit Lillelund
Beskrivelse
7400 Herning og Omegn
Lokalsekretær

Birgit Lillelund
Lokalsekretær
Herrup, 7830 Vinderup
mobil: 4021 5290

 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
7700 Nordvestjylland Lokalbestyrelse
Beskrivelse

7700 Nordvestjylland 
Netværksgruppen 7700 omfatter bl.a.: 
Lemvig, Thisted, Hanstholm, Fjerritslev, Roslev, Skive, Struer, Holstebro 


Lokalbestyrelsen pr. 2019
Lokalbest. formand Lisette Holst Pedersen 
Lokalbest. kasserer Hanne Lindhardt 
Lokalbest. medlem Annegrethe Dorthea Spanggaard 
Lokalbest. medlem Mona Hyldgaard Petersen 
Lokalbest. sekretær Aase Søgaard 
Lokalbest. suppleant Inga Sand Sørensen 
Lokalbest. revisor Thilda Mikkelsen 
Lokalbest. revisor Jonna Grønkjær 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lisette Holst Pedersen
Beskrivelse
7700 Nordvestjylland
Lokalformand 

Lisette Holst Pedersen
Lokalformand
Vigsø, 7730 Hanstholm
Tlf: 4010 5854

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hanne Lindhardt
Beskrivelse
7700 Nordvestjylland
Lokalkasserer 

Hanne Lindhardt 
Lokalkasserer 
7730 Hanstholm 
mobil: 2130 3344 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Åse Søgaard
Beskrivelse
7700 Nordvestjylland
Lokalsekretær 

Åse Søgaard 
Lokalsekretær 
7730 Hanstholm 
mobil: 2140 6235 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Annegrethe Spanggaard
Beskrivelse
7700 Nordvestjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Annegrethe Dorthea Spanggaard
Lokalbestyrelsemedlem 
7730 Hansholm  
mobil: 2175 1974 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mona Hyldgaard Petersen
Beskrivelse
7700 Nordvestjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Mona Hyldgaard Petersen
Lokalbestyrelsemedlem
7730 Hanstholm
mobil: 2321 4701

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Inga Sand Sørensen
Beskrivelse
7700 Nordvestjylland
Lokalbestyrelse suppleant 

Inga Sand Sørensen
Lokalsuppleant 
9690 Fjerritslev 
mobil:
4083 3618 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
8000 Østjylland Lokalbestyrelse
Beskrivelse

8000 Østjylland 
Netværksgruppen 8000 omfatter bl.a.: 
Horsens, Skanderborg, Silkeborg, Viborg, Randers, Grenaa, Ebeltoft, Aarhus, Samsø 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Anette Berg Laursen 
Lokalbest. kasserer Lone Laursen 
Lokalbest. medlem Anette Villumsen 
Lokalbest. medlem Annette Pehrson 
Lokalbest. suppleant Kirsten Laursen  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anette Laursen
Beskrivelse
8000 Østjylland
Lokalformand og Landsformand
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Anette Berg Laursen
Lokalformand, Landsformand og Projekt 1
8230 Åbyhøj
mobil: 2323 9576 
Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lone Laursen
Beskrivelse
8000 Østjylland
Lokalkasserer 

Lone Laursen
Lokalkasserer
Virklund, 8600 Silkeborg
mobil: 3024 6433 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anette Villumsen
Beskrivelse
8000 Østjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Anette Villumsen
Lokalbestyrelsemedlem 
8700 Horsens 
mobil: 2165 4152 
e-mail: 27@stofanet.dk 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Annette Pehrson
Beskrivelse
8000 Østjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Annette Misser Pehrson
Lokalbestyrelsemedlem
8700 Horsens
mobil: -  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kirsten Laursen
Beskrivelse
8000 Østjylland
Lokalsuppleant 

Kirsten Laursen
Lokalsuppleant 
8600 Silkeborg 
mobil: 3024 0147 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
9000 Nordjylland Lokalbestyrelse
Beskrivelse

9000 Nordjylland 
Netværksgruppen 9000 omfatter bl.a.: 
Aars, Fjerritslev, Brønderslev, Hjørring, Hirtshals, Skagen, Frederikshavn, Nørre Sundby, Aalborg, Skørping, Hobro 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Jette Bay Larsen 
Lokalbest. kasserer Birgit Damsgaard Rise 
Lokalbest. næstformand Aase Kramer 
Lokalbest. medlem Jytte Hagerup Thomsen 
Lokalbest. sekretær Ingelis Kristensen 
Lokalbest. suppleant Kirsten Lisberg Bobach  
Lokalbest. suppleant Grethe Knudsen  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jette Larsen
Beskrivelse
9000 Nordjylland
Lokalformand 

Jette Bay Larsen
Lokalformand
9000 Aalborg
mobil: - 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Birgit Rise
Beskrivelse
9000 Nordjylland
Lokalkasserer 

Birgit Damsgaard Rise
Lokalkasserer 
9200 Aalborg SV 
mobil: 4079 0636 
e-mail: rise@gvdnet.dk 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aase Kramer
Beskrivelse
9000 Nordjylland
Lokalnæstformand 

Aase Kramer
Lokalnæstformand 
9210 Aalborg SØ  
mobil: - 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ingelis Kristensen
Beskrivelse
9000 Nordjylland
Lokalsekretær 

Ingelis Kristensen
Lokalsekretær
9270 Klarup  
mobil: - 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jytte Hagerup Thomsen
Beskrivelse
9000 Nordjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Jytte Hagerup Thomsen
Lokalbestyrelsemedlem
9200 Aalborg SV  
mobil: -  

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Grethe Knudsen
Beskrivelse
9000 Nordjylland
Lokalsuppleant 

Grethe Knudsen
Lokalsuppleant 
9000 Aalborg 
mobil:  -

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kirsten Bobach
Beskrivelse
9000 Nordjylland
Lokalbestyrelsesmedlem 

Kirsten Lisberg Bobach
Lokalsuppleant 
9220 Aalborg Øst 
mobil: 4087 1518 

Se hele beskrivelsen
Vis hold