B Formand LL
Anette Laursen
Præsentation
1000 Landsledelsen
Lokalformand og Landsformand
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Anette Berg Laursen
Lokalformand, Landsformand og Projekt 1
8230 Åbyhøj
mobil: 2323 9576
Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.

Se hele beskrivelsen
B Kasserer LL
Pia Andersen
Præsentation
1000 Landsledelsen
Landskasserer

Pia Asbjørn Andersen 
Landskasserer (fra 2019) 
8600 Silkeborg 
mobil: 2441 0195 

Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt. 

Se hele beskrivelsen
B LandsLedelsen LL
1000 Landsledelsen Danmark
Præsentation

1000 Landsledelsen 2019/ Landsstyregruppen 2020
Koordinationsgruppe ØST og VEST

Landsledelsen er et arbejdende folkefærd.
De træffes bedst ved at sende en mail (evt. sms), der besvares hurtigst muligt.

Adr.: Hjemmehørende hos den siddende Landsformand og Landskasserer
CVR nr. 81971218
Sparekassen Kronjyden, Silkeborg afd.

Landsledelsen 2019 - Landsstyregruppen:
Landsformand Anette Berg Laursen, Østjylland - VEST
Landskasserer Pia Andersen, Østjylland (fra 06.09.2019) - VEST
Landsnæstformand Dorthe Hansen, Sjælland - ØST
LL-medlem Medlemsservice Bente Svendsen, København - ØST
LL-medlem Web-redaktør Susan Baerens, København - DK 

Se hele beskrivelsen
Birgitte Viereck
Præsentation
1000 Landsforeningen
Nyhedsbrev-redaktør 

Birgitte Andrea Viereck
Nyhedsbrev-redaktør
6100 Haderslev
mobil: 4062 7092
e-mail: birgitte.viereck@gmail.com

Se hele beskrivelsen
Bente Margrethe Svendsen
Præsentation
1000 Landsledelsen 
Lokalformand, Landsledelsesmedlem og Medlemsservice 
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Bente Margrethe Svendsen
Landsledelsen og Projekt 1
2300 København S
mobil: 2225 6190
e-mail: bente@bsas.dk
e-mail: bente@virksommekvinder.dk    

Se hele beskrivelsen
Susan Baerens
Præsentation
1000 Landsledelsen
Lokal- & LL-medlem og web
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Susan Baerens
Lokal- og LL-medlem - web-redaktør og Projekt 1
2730 Herlev 
mobil: -

e-mail: info@virksommekvinder.dk

Se hele beskrivelsen
Vibeke Broman
Præsentation
1000 Landsledelsen ad hoc
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Vibeke Broman
Medlem og Projekt 1
2300 København S
mobil: -
e-mail: v.broman@teliamail.dk

Se hele beskrivelsen
Dorthe Hansen
Præsentation
1000 Landsledelsen
Landsledelsesmedlem 

Dorthe Hansen
Landsledelsen
4750 Lundby
mobil: 50501428

Se hele beskrivelsen
Ann H. Frederiksen
Præsentation
1000 Landsledelsen ad hoc
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Ann H. Frederiksen
Medlem og Projekt 1
5450 Otterup
mobil:
email:

Se hele beskrivelsen
Anette Laursen
Præsentation
1000 Landsledelsen
Lokalformand og Landsformand
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Anette Berg Laursen
Lokalformand, Landsformand og Projekt 1
8230 Åbyhøj
mobil: 2323 9576
Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.

Se hele beskrivelsen
Pia Andersen
Præsentation
1000 Landsledelsen
Landskasserer

Pia Asbjørn Andersen 
Landskasserer (fra 2019) 
8600 Silkeborg 
mobil: 2441 0195 

Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt. 

Se hele beskrivelsen
Helene Andersen Hartvig
Præsentation
1000 Landsforeningen
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Helene Hartvig
Konsulent for Projekt 1
8783 Hornsyld  
mobil:
email: 

Se hele beskrivelsen
T Netgruppe Lokalt
1000 Lokalbestyrelse Danmark
Præsentation

1000 Landsforening
Lokalafd. / Netværksgrupper i DK - rul ned


 
1000 Landsplan - Landsforening DK
3000 København og Omegn - ØST
3700 Bornholm - ØST
4000 Sjælland - ØST
5000 Fyn - ØST/ VEST
6100 Sønderjylland - VEST
6700 Sydvestjylland - VEST
7100 Vejle og Opland - VEST
7700 Nordvestjylland - VEST
8000 Østjylland - VEST
9000 Nordjylland - VEST

Se hele beskrivelsen
3000 København og Om Lokalbestyrelse
Præsentation

3000 København og Omegn 
Netværksgruppen 3000 omfatter bl.a.: 
Greve, Roskilde, Frederikssund, Frederiksværk, Hillerød, Hundested, Gilleleje, Helsingør, Humlebæk, Storkøbenhavn incl. København, Frederiksberg og Amager


Lokalbestyrelse pr. 2018
Lokalbest. formand Bente Svendsen
Lokalbest. kasserer Inge Andersen
Lokalbest. næstformand Marion Pedersen
Lokalbest. medlem Susan Baerens
Lokalbest. suppleant Susan Meincke

Se hele beskrivelsen
Bente Margrethe Svendsen
Præsentation
1000 Landsledelsen 
Lokalformand, Landsledelsesmedlem og Medlemsservice 
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Bente Margrethe Svendsen
Landsledelsen og Projekt 1
2300 København S
mobil: 2225 6190
e-mail: bente@bsas.dk
e-mail: bente@virksommekvinder.dk    

Se hele beskrivelsen
Inge Andersen
Præsentation
3000 København og Omegn
Lokalkasserer

Inge Andersen
Lokalkasserer
3550 Slangerup
mobil:2123 5026

Se hele beskrivelsen
Marion Pedersen
Præsentation
3000 København og Omegn
Lokalnæstformand og festudvalg

Marion Pedersen
Lokalnæstformand og Projekt 1
2300 København Syd
mobil:30218990

Se hele beskrivelsen
Susan Meincke
Præsentation
3000 København og Omegn
Lokalbestyrelses-suppleant

Susan Føbe Daniella Beck Meincke
Lokalsuppleant
2300 København S
Tlf: 4033 3035

Se hele beskrivelsen
Susan Baerens
Præsentation
1000 Landsledelsen
Lokal- & LL-medlem og web
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020) 

Susan Baerens
Lokal- og LL-medlem - web-redaktør og Projekt 1
2730 Herlev 
mobil: -

e-mail: info@virksommekvinder.dk

Se hele beskrivelsen
3700 Bornholm Lokalbestyrelse
Præsentation

3700 Bornholm 
Netværksgruppen 3700 omfatter bl.a.: 
Rønne, Allinge (Begivenheder, se Kbh. og på Landsplan)


Lokalbestyrelsen (kontakt pt. Kbh)

Se hele beskrivelsen
4000 Sjælland Lokalbestyrelse
Præsentation

4000 Sjælland og øerne 
Netværksgruppen 4000 omfatter bl.a.: 
Vordingborg, Næstved, Slagelse, Sorø, Kalundborg, Vig, Nykøbing S, Holbæk, Køge, Ringsted, Rødvig, Faxe, Præstø, Stege, Nykøbing F, Maribo, Rødbyhavn, Nakskov 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Dorthe Hansen
Lokalbest. kasserer Vika Bæch-Laursen
Lokalbest. medlem Anette Hald Sunke
Lokalbest. medlem Bente Stavnskær
Lokalbest. sekretær Majbritt Kehling Essen
Lokalbest. suppleant Ida Andersen
Lokalbest. suppleant Lene Jørgensen

Se hele beskrivelsen
Dorthe Hansen
Præsentation
1000 Landsledelsen
Landsledelsesmedlem 

Dorthe Hansen
Landsledelsen
4750 Lundby
mobil: 50501428

Se hele beskrivelsen
Vika Bæch-Laursen
Præsentation
4000 Sjælland
Lokalkasserer

Vika Bæch-Laursen
Lokalkasserer
4450 Jyderup
mobil: 23712399 - 24259817

Se hele beskrivelsen
Majbritt Kehling Essendrop
Præsentation
4000 Sjælland
Lokalsekretær

Majbritt Kehling Essen
Lokalsekretær
4690 Haslev
mobil: 2033 2245

Se hele beskrivelsen
Anette Sunke
Præsentation
4000 Sjælland
Lokalbestyrelsesmedlem

Anette Hald Sunke
Lokalbestyrelsemedlem
4300 Holbæk
Tlf: 5944 6444

Se hele beskrivelsen
Bente Stavnskær
Præsentation
4000 Sjælland
Lokalbestyrelsesmedlem

Bente Stavnskær
Lokalbestyrelsemedlem
4400 Kalundborg
mobil/ tlf: 5950 0440

Se hele beskrivelsen
Ida Andersen
Præsentation
4000 Sjælland
Lokalsuppleant

Ida Andersen
Lokalsuppleant
V. Egesborg, 4700 Næstved
mobil: 2598 0270

Se hele beskrivelsen
Lene Jørgensen
Præsentation
4000 Sjælland
Lokalsuppleant

Lene Jørgensen
Lokalsuppleant
Kvarmløse, 4340 Tølløse
mobil: 4042 4040

Se hele beskrivelsen
5000 Fyn Lokalbestyrelse
Præsentation

5000 Fyn og øer 
Netværksgruppen 5000 omfatter bl.a.: 
Odense, Nyborg, Svendborg, Faaborg, Assens, Middelfart, Langeland, Ærøskøbing 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Doris Krarup Mogensen
Lokalbest. kasserer Anette Thrane
Lokalbest. medlem Marianne Jensen
Lokalbest. medlem Toni Rosenkilde Clausen

Se hele beskrivelsen
Doris Krarup Mogensen
Præsentation
5000 Fyn
Lokalformand

Doris Marie Krarup Mogensen
Lokalformand
5474 Veflinge
mobil: -
e-mail: doris@pdkm.dk 

Se hele beskrivelsen
Anette Thrane
Præsentation
5000 Fyn
Lokalkasserer

Anette Thrane
Lokalkasserer
5000 Odense C
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Marianne Jensen
Præsentation
5000 Fyn
Lokalbestyrelsesmedlem

Marianne Jensen
Lokalbestyrelsemedlem
5750 Ringe
mobil: 2045 1330

Se hele beskrivelsen
Toni Clausen
Præsentation
5000 Fyn
Lokalbestyrelsemedlem
Kontakt, se Lokalafdeling

Se hele beskrivelsen
6100 Sønderjylland Lokalbestyrelse
Præsentation

6100 Sønderjylland 
Netværksgruppen 6100 omfatter bl.a.: 
Tønder, Skærbæk, Ribe, Vejen, Kolding, Haderslev, Aabenraa, Sønderborg 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Lene Duholm Nielsen
Lokalbest. kasserer Birthe Marie Jensen
Lokalbest. næstformand Dorthe Holm-Nielsen
Lokalbest. medlem Brigitte Bruhn Malle
Lokalbest. suppleant Birthe Hinrichsen
Lokalbest. suppleant Dorit Hansen

Se hele beskrivelsen
Lene Duholm Nielsen
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalformand og Studierejseleder

Lene Duholm Nielsen
Lokalformand
Skodborg, 6630 Rødding
mobil: 4052 4040

Se hele beskrivelsen
Birthe Marie Jensen
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalkasserer

Birthe Marie Jensen
Lokalkasserer
6500 Vojens
mobil: 2627 1693

Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt - primært fredage.

Se hele beskrivelsen
Dorthe Holm-Nielsen
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalnæstformand

Dorthe Holm-Nielsen
Lokalnæstformand
6100, Haderslev
mobil: 2024 8766

Se hele beskrivelsen
Brigitte Bruhn Malle
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Brigitte Bruhn Malle
Lokalbestyrelsemedlem
6100 Haderslev
mobil:2227 3334

Se hele beskrivelsen
Pia Würtz
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Pia Würtz
Lokalbestyrelsemedlem
6500 Vojens
mobil:
2068 1216

Se hele beskrivelsen
Ann Jessen Nielsen
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalsuppleant

Ann Jessen Nielsen
Lokalsuppleant
6100 Haderslev
mobil: 61356824

Se hele beskrivelsen
Dorit Hansen
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalsuppleant

Dorit Hansen
Lokalsuppleant
Langkær 29, 6100, Haderslev
mobil: 2024 8773

Se hele beskrivelsen
Henny Borg Nicolaisen
Præsentation
6100 Sønderjylland
Lokalsuppleant

Henny Borg Nicolaisen
Lokalsuppleant
6100 Haderslev
mobil: 2146 5125

Se hele beskrivelsen
6700 Sydvestjylland Lokalbestyrelse
Præsentation

6700 Sydvestjylland 
Netværksgruppen 6700 omfatter bl.a.: 
Esbjerg, Varde, Fanø 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Laila Haahr Hansen
Lokalbest. kasserer Ellen Marie Jørgensen
Lokalbest. næstformand Elisabeth Mols Lynge Weber
Lokalbest. medlem Merete Jensen
Lokalbest. medlem Kelly Søkilde Møller

Se hele beskrivelsen
Laila Haahr Hansen
Præsentation
6700 Sydvestjylland
Lokalformand

Laila Haahr Hansen
Lokalformand
6705 Esbjerg Ø
mobil: 28454087

Se hele beskrivelsen
Ellen Jørgensen
Præsentation
6700 Sydvestjylland
Lokalkasserer

Ellen Marie Jørgensen
Lokalkasserer
Navervej 5, 6800, Varde
mobil: 21772297

Se hele beskrivelsen
Elisabeth Weber
Præsentation
6700 Sydvestjylland
Lokalnæstformand

Elisabeth Mols Lynge Weber
Lokalnæstformand
6710 Esbjerg V.
mobil: 2344 4303

Se hele beskrivelsen
Kelly Søkilde Møller
Præsentation
6700 Sydvestjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Kelly Søkilde Møller
Lokalbestyrelsemedlem
6720 Fanø
mobil: 21225687

Se hele beskrivelsen
Merete Jensen
Præsentation
6700 Sydvestjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Merete Jensen
Lokalbestyrelsemedlem
6705 Esbjerg Ø
mobil: -

Se hele beskrivelsen
7100 Vejle og Opland Lokalbestyrelse
Præsentation

7100 Vejle og Opland 
Netværksgruppen 7100 omfatter bl.a.: 
Vejle, Fredericia, Billund, Grindsted 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Hanne Lund
Lokalbest. kasserer Diana Aarup
Lokalbest. næstformand Marianne Nikolajsen
Lokalbest. medlem Helle Johansen
Lokalbest. medlem Vivi Stokkendal
Lokalbest. medlem Hanne Lore Storm-Stender
Lokalbest. medlem Lena Hesel
Lokalbest. suppleant Gitte Egede Clausen
Lokalrev. Hanne Frydensbjerg Lomholt

Se hele beskrivelsen
Hanne Lund
Præsentation
7100 Vejle og Opland
Lokalformand

Hanne Lund
Lokalformand
7323 Give
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Diana Aarup
Præsentation
7100 Vejle og Opland
Lokalkasserer

Diana Aarup
Lokalkasserer
7100 Vejle
mobil: 4053 8121

Se hele beskrivelsen
Marianne Nikolajsen
Præsentation
7100 Vejle og Opland
Lokalnæstformand

Marianne Nikolajsen
Lokalnæstformand
7100 Vejle
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Helle Johansen
Præsentation
7100 Vejle og Opland
Lokalbestyrelsesmedlem

Helle Johansen
Lokalbestyrelsemedlem
6040 Egtved
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Vivi Mulvad Stokkendal
Præsentation
7100 Vejle og Opland
Lokalbestyrelsesmedlem

Vivi Stokkendal
Lokalbestyrelsemedlem
7100 Vejle
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Gitte Egede Clausen
Præsentation
7100 Vejle og Opland
Lokalsuppleant

Gitte Egede Clausen
Lokalsuppleant
8722 Hedensted
mobil:40868722

Se hele beskrivelsen
Hanne Storm-Stender
Præsentation
7100 Vejle og Opland
Lokalbestyrelsesmedlem

Hanne Lore Storm-Stender
Lokalbestyrelsemedlem
7100 Vejle
mobil: 2544 4500

Se hele beskrivelsen
7400 Herning og Omeg Lokalbestyrelse
Præsentation

7400 Herning og Omegn 
Netværksgruppen 7400 omfatter bl.a.: 
Herning, Brande, Skjern, Ringkøbing 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Ida Obel Utoft
lokalbest. kasserer Bente Marie Hansen
Lokalbest. næstformand Hanne Damgaard Hald
Lokalbest. medlem Helle Kaas
Lokalbest. sekretær Birgit Lillelund

Se hele beskrivelsen
Ida Obel Utoft
Præsentation
7400 Herning og Omegn
Lokalformand

Ida Obel Utoft
Lokalformand
7330 Brande
mobil: 22265577

Se hele beskrivelsen
Bente Marie Hansen
Præsentation
7400 Herning og Omegn
Lokalkassserer
Kontakt, se Lokalafdeling 
Se hele beskrivelsen
Hanne Hald
Præsentation
7400 Herning og Omegn
Lokalnæstformand

Hanne Damgaard Hald
Lokalnæstformand
7330 Brande
mobil: 4030 9001

Se hele beskrivelsen
Helle Kaas
Præsentation
7400 Herning og Omegn
Lokalbestyrelsesmedlem

Helle Kaas
Lokalbestyrelsesmedlem
7400 Herning
mobil: 2938 6890

Se hele beskrivelsen
Birgit Lillelund
Præsentation
7400 Herning og Omegn
Lokalsekretær

Birgit Lillelund
Lokalsekretær
Herrup, 7830 Vinderup
mobil: 4021 5290

Se hele beskrivelsen
7700 Nordvestjylland Lokalbestyrelse
Præsentation

7700 Nordvestjylland 
Netværksgruppen 7700 omfatter bl.a.: 
Lemvig, Thisted, Hanstholm, Fjerritslev, Roslev, Skive, Struer, Holstebro 


Lokalbestyrelsen pr. 2019
Lokalbest. formand Lisette Holst Pedersen
Lokalbest. kasserer Hanne Lindhardt
Lokalbest. medlem Annegrethe Dorthea Spanggaard
Lokalbest. medlem Mona Hyldgaard Petersen
Lokalbest. sekretær Aase Søgaard
Lokalbest. suppleant Inga Sand Sørensen
Lokalbest. revisor Thilda Mikkelsen
Lokalbest. revisor Jonna Grønkjær

Se hele beskrivelsen
Lisette Holst Pedersen
Præsentation
7700 Nordvestjylland
Lokalformand

Lisette Holst Pedersen
Lokalformand
Vigsø, 7730 Hanstholm
Tlf: 4010 5854

Se hele beskrivelsen
Hanne Lindhardt
Præsentation
7700 Nordvestjylland
Lokalkasserer

Hanne Lindhardt
Lokalkasserer
7730 Hanstholm
mobil: 2130 3344

Se hele beskrivelsen
Åse Søgaard
Præsentation
7700 Nordvestjylland
Lokalsekretær

Åse Søgaard
Lokalsekretær
7730 Hanstholm
mobil: 2140 6235

Se hele beskrivelsen
Annegrethe Spanggaard
Præsentation
7700 Nordvestjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Annegrethe Dorthea Spanggaard
Lokalbestyrelsemedlem
7730 Hansholm
mobil: 2175 1974

Se hele beskrivelsen
Mona Hyldgaard Petersen
Præsentation
7700 Nordvestjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Mona Hyldgaard Petersen
Lokalbestyrelsemedlem
7730 Hanstholm
mobil: 2321 4701

Se hele beskrivelsen
Inga Sand Sørensen
Præsentation
7700 Nordvestjylland
Lokalbestyrelse suppleant

Inga Sand Sørensen
Lokalsuppleant
9690 Fjerritslev
mobil:
4083 3618

Se hele beskrivelsen
8000 Østjylland Lokalbestyrelse
Præsentation

8000 Østjylland 
Netværksgruppen 8000 omfatter bl.a.: 
Horsens, Skanderborg, Silkeborg, Viborg, Randers, Grenaa, Ebeltoft, Aarhus, Samsø 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Anette Berg Laursen
Lokalbest. kasserer Lone Laursen
Lokalbest. medlem Anette Villumsen
Lokalbest. medlem Annette Pehrson
Lokalbest. suppleant Kirsten Laursen

 
 
 
Se hele beskrivelsen
Anette Laursen
Præsentation
1000 Landsledelsen
Lokalformand og Landsformand
Styregruppe Projekt 1 (2019-2020)

Anette Berg Laursen
Lokalformand, Landsformand og Projekt 1
8230 Åbyhøj
mobil: 2323 9576
Kontakt pr. email (og SMS),
svarer hurtigst muligt.

Se hele beskrivelsen
Lone Laursen
Præsentation
8000 Østjylland
Lokalkasserer

Lone Laursen
Lokalkasserer
Virklund, 8600 Silkeborg
mobil: 3024 6433

Se hele beskrivelsen
Anette Villumsen
Præsentation
8000 Østjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Anette Villumsen
Lokalbestyrelsemedlem
8700 Horsens
mobil: 2165 4152

Se hele beskrivelsen
Annette Pehrson
Præsentation
8000 Østjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Annette Misser Pehrson
Lokalbestyrelsemedlem
8700 Horsens
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Kirsten Laursen
Præsentation
8000 Østjylland
Lokalsuppleant

Kirsten Laursen
Lokalsuppleant
8600 Silkeborg
mobil: 3024 0147

Se hele beskrivelsen
9000 Nordjylland Lokalbestyrelse
Præsentation

9000 Nordjylland 
Netværksgruppen 9000 omfatter bl.a.: 
Aars, Fjerritslev, Brønderslev, Hjørring, Hirtshals, Skagen, Frederikshavn, Nørre Sundby, Aalborg, Skørping, Hobro 


Lokalbestyrelsen pr. 2018
Lokalbest. formand Jette Bay Larsen
Lokalbest. kasserer Birgit Damsgaard Rise
Lokalbest. næstformand Aase Kramer
Lokalbest. medlem Jytte Hagerup Thomsen
Lokalbest. sekretær Ingelis Kristensen
Lokalbest. suppleant Kirsten Lisberg Bobach
Lokalbest. suppleant Grethe Knudsen

Se hele beskrivelsen
Jette Larsen
Præsentation
9000 Nordjylland
Lokalformand

Jette Bay Larsen
Lokalformand
9000 Aalborg
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Birgit Rise
Præsentation
9000 Nordjylland
Lokalkasserer

Birgit Damsgaard Rise
Lokalkasserer
9200 Aalborg SV
mobil: 4079 0636

Se hele beskrivelsen
Aase Kramer
Præsentation
9000 Nordjylland
Lokalnæstformand

Aase Kramer
Lokalnæstformand
9210 Aalborg SØ
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Ingelis Kristensen
Præsentation
9000 Nordjylland
Lokalsekretær

Ingelis Kristensen
Lokalsekretær
9270 Klarup
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Jytte Hagerup Thomsen
Præsentation
9000 Nordjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Jytte Hagerup Thomsen
Lokalbestyrelsemedlem
9200 Aalborg SV
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Grethe Knudsen
Præsentation
9000 Nordjylland
Lokalsuppleant

Grethe Knudsen
Lokalsuppleant
9000 Aalborg
mobil: -

Se hele beskrivelsen
Kirsten Bobach
Præsentation
9000 Nordjylland
Lokalbestyrelsesmedlem

Kirsten Lisberg Bobach
Lokalsuppleant
9220 Aalborg Øst
mobil: 4087 1518

Se hele beskrivelsen